09:13, 24 Вересня 2022

У Волиньраді обіцяють поліпшити житлові умови срібної призерки Паралімпійських ігор з параканое

Голова обласної ради Григорій Недопад зустрівся зі срібною призеркою Паралімпійських ігор з параканое Мариною Мажулою. До спілкування зі спортсменкою та її чоловіком Володимиром також долучилися народний депутат України Вячеслав Рубльов, депутат облради, голова постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук, заступник начальника облвійськадміністрації Олександр Троханенко та начальник профільного управління ОВА Олександр Хвіщук.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Заслужена майстер спорту України, членкиня національної збірної України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Марина Мажула нещодавно стала чотириразовою чемпіонкою світу з параканое, а також є багаторазовою переможницею Європейських першостей. Під час зустрічі із керівництвом області вона розповіла, що усі сім місяців війни перебувала на тренувальних зборах та змаганнях  за кордоном.

«Війна мене застала на тренувальних зборах у Туреччині. Ми дуже хвилювались за наших рідних в Україні. Перших два тижні війни я взагалі не тренувалась, в мене був шок. Я не випускала телефон із рук і лише перечитувала стрічку новин…Потім нашу команду запросили до тренувального табору у Франції, де ми перебували постійно. За цей час взяли участь у кубку світу в Польщі, чемпіонаті світу в Канаді та першості Європи у Мюнхені. Зараз змагальний рік завершився, і ми розпочали зимову підготовку до чемпіонатів, які заплановані уже наступного року», – розповіла спортсменка.

Марина Мажула є почесною громадянкою Ратнівщини, разом із чоловіком мешкають у селі Замшани. Чи не найбільш болючим питанням, яке нині турбує подружжя, є поліпшення житлових умов, адже доїзд та доступність до об’єктів медичної та спортивної інфраструктури є досить проблемними для людей з інвалідністю.

Голова Волиньради Григорій Недопад зауважив, що влада області ще у попередні роки зобов’язалася віддячувати волинським спортсменам за високі результати і досягнення та допомагати їм при потребі вирішувати житлові проблеми.

«Хоча зараз військовий час, і чи не усі кошти обласного бюджету ми у першу чергу спрямовуємо на потреби військових, однак влада області не може оминути увагою й тих людей, які прославляють Україну та Волинь на спортивних першостях. Тому ми будемо ініціювати внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту, аби виділити 50 % співфінансування з обласного бюджету на поліпшення житлових умов для сім’ї Марини Мажули. Відповідні зміни ми затвердимо на найближчій сесії обласної ради», – резюмував він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: