14:08, 04 Грудня 2022

У «Волиньобленерго» пояснили, чому одна й та сама адреса дублюється у графіках відключень електроенергії

Як зауважують енергетики, це не помилка, а специфіка побудови електричних мереж.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ПрАТ «Волиньобленерго».

Згідно нормативних документів у галузі будівництва та енергетики багатоповерхові будинки (дев’ять поверхів та вище) мають два джерела живлення – основне та резервне, що можуть живити навіть різні під‘їзди одного будинку чи окремо ліфти.

В залежності від схеми енергозабезпечення основне та резервне джерело живлення (різні лінії) можуть вимикатись у різні години. Тоді будинок, що заживлений від них потрапляє одразу у декілька часових проміжків на відключення. Однак, це не означає, що він буде знеструмлений цілодобово.

«Сьогодні «Волиньобленерго» у графіках намагається максимально дотримуватись періодичності вимкнень чотири години через чотири години, що дозволяє балансувати у межах доведених лімітів без тривалого знеструмлення споживачів.

Через таку особливість вимог до побудови мереж, «Волиньобленерго» налагоджує співпрацю із кожним ОСББ та ЖЕКом для якнайшвидшого урахування у графіках стабілізаційних вимкнень специфіки внутрішньобудинкової мережі і живлення вашого будинку та під‘їздів.

Працівники «Волиньобленерго» роблять усе можливе і навіть більше, щоб відключення електроенергії були більш прогнозованими та меншої тривалості.

Волинь це наш дім – нам не все одно.

Все буде Україна!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: