09:42, 26 Липня 2022

У Володимирський ЦНАП надійшли пристрої для зчитування ID-карток

Реєструвати внутрішньо переміщених осіб та обслуговувати мешканців у громаді стало ще зручніше завдяки новим картридерам для ID-карток. Такі пристрої ЦНАПу Володимирської міської ради 25 липня передали регіональні координатори Програми EGAP.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Нагадаємо, що з 2016 року українці отримують паспорти нового зразку – ID-паспорти з безконтактним електронним носієм. Новий ID паспорт є набагато зручнішим у використанні, ніж його попередній паперовий аналог. ID паспорт нового зразка має зручний розмір – 54х85,6 міліметрів і відтепер його не так легко зіпсувати, бо він вже не боїться вологи, оскільки виконаний з високоякісного пластику у вигляді пластикової ID-картки.

За інформацією начальниці управління “ЦНАП” Алли Троць такі пристрої слугуватимуть не лише у Володимирському ЦНАПі, а й в його філіях Зарічанського та Ласківського старостинських округів. Так, представники Програми EGAP передали вісім пристроїв, якими обладнали робочі місця команди ЦНАПу. Відтак, можна оперативно отримати достовірну інформацію про громадян, оцифрований підпис власника документа, місце реєстрації власника ID-карти, сімейний стан. Попередньо програма передала мобільну валізу, у якій також був пристрій для зчитування ID-карток.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: