08:44, 20 Червня 2024

У Володимирській громаді визначили потреби у соціальних послугах населення

Починаючи з лютого 2024 року у Володимир-Волинській міській територіальній громаді проводили дослідження потреб населення громади у соціальних послугах, яке здійснював Львівський міський центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у межах проєкту «Посилення спроможності громад надавати інтегровані соціальні послуги соціально незахищеним дітям Львівської, Волинської та Закарпатської областей».

Про це йдеться на сайті міста Володимира.

У проєкті брали участь 19 громад Львівської, Волинської та Закарпатської областей. Метою проєкту є допомога громадам у створенні й наданні якісних соціальних послуг для сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Перед початком дослідження у Володимирській міській раді створили координаційну групу з визначення потреб у соціальних послугах і далі упродовж кількох місяців фахівці Львівського міського центру соціальних послуг та реабілітації проводили інтерв’ю з посадовими особами органів місцевого самоврядування та надавачами соціальних послуг, відповідальних за соціальний захист жителів громади, організовували фокус-групи цільових категорій та здійснювали опитування населення громади.

За результатами проведеної роботи підготували звіт, в якому експерти детально проаналізували існуючу ситуацію з соціальними послугами в громаді та винесли свої рекомендації задля її поліпшення. Серед окреслених пріоритетних соціальних послуг, які необхідно впровадити у громаді: денний догляд за дітьми з інвалідністю та дорослими з інвалідністю, супровід під час інклюзивного навчання, альтернативні форми сімейного догляду, раннє виявлення та раннє втручання, послуги з догляду. Також експерти проєкту рекомендують збільшити штат працівників надавачів соціальних послуг.

Надалі усі ці рекомендації будуть вивчати та поступово впроваджувати у громаді, аби кожен її мешканець відчував себе захищеним та потрібним.

Ознайомитись зі звітом за результатом проведеного дослідження можна за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: