18:52, 05 Липня 2023

У Володимирській громаді проінспектували об’єкти, на які виділяли кошти із місцевого бюджету

У межах Дня депутата у Володимирі відвідали низку об’єктів, на ремонт та впорядкування яких на сесіях міської ради виділяли кошти з бюджету громади.

Про це у «Фейсбук» повідомив Володимирський міський голова Ігор Пальонка.

«Найбільше уваги приділили огляду приміщень 14-ї ОМБр ім. Князя Романа Великого та 39-го зенітного ракетного полку. Свого часу, попри сумніви частини депутатського корпусу, потрібні на ремонтні роботи кошти таки були виділені й нині освоюються швидкими темпами.

Під час візиту у місце розташування бригади та ЗРП депутати переконалися, що завдяки виділеному фінансуванню у військових частинах значно поліпшився побут, облаштували медчастину, бокси для зберігання техніки тощо. Зазначу, що лише у цьому році з місцевого бюджету на підтримку військових формувань виділили понад 178 мільйонів гривень.

Оглянули разом із депутатами й інші важливі для нашої громади об’єкти: будівництво приймального відділення КП «Володимирське ТМО», ремонт частини дороги вул. Сагайдачного, вулицю Лобачинську у селі Заріччя та реконструкцію однієї з міських котелень», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: