22:31, 14 Травня 2022

У Володимирі зустріли делегацію із польського міста Мальборка

У місті зустріли представників потенційного міста-партнера.

Про це у «Фейсбук» повідомив Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка.

«Продовжуємо розширювати кордони міжнародного співробітництва!

Сьогодні радий вітати у нашій громаді представників потенційного міста-партнера Мальборка, що розташоване у Польщі неподалік Балтійського моря. До нас уперше завітали мер міста Мальборк Марек Хажевскі разом зі службовцями тамтешньої міської ради Ярославом Бартосіком, Аліною Заїкою, Кшиштофом Левандовські та Гжегожем Конішевскі.

Під час розмови дізнались багато цікавого про наші міста і, як виявилось, що маємо чимало спільного – і кількість населення, і давня історія, і наявність військових частин. Як розповів мій польський колега Марек Хажевскі, у Мальборку нині мешкають понад сім сотень біженців з України. У місті створені гуманітарні центри, які допомагають українцям.

Приємно було чути від делегації з Мальборка слова підтримки та вдячності нашій країні, яка мужньо боронить не лише свою свободу та територію, а і відстоює мирне небо усієї Європи.

Обговорили в ході зустрічі напрямки подальшої співпраці між містами Володимир та Мальборк. Тож сподіваюсь, що уже зовсім скоро матимемо нових надійних партнерів», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: