10:13, 01 Жовтня 2022

У Володимирі завершують облаштування твердопаливної котельні на вулиці Академіка Глушкова

На завершальному етапі перебувають роботи, які нині ведуть на котельні, що розташована на вулиці Академіка Глушкова. Тут за кошти місцевого бюджету уже встановили два сучасні твердопаливні котли та тривають інші монтажні роботи. Учора міський голова Ігор Пальонка побував на цьому об’єкті та оглянув виконані роботи.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Завдяки переобладнанню котельні на тверде паливо вдасться зекономити використання газу по місту у межах 10 %, що забезпечить виконання  вимоги уряду щодо скорочення споживання блакитного палива. Нагадаємо, що на цей масштабний проект з місцевого бюджету виділили 6,7 мільйона гривень.

«Котли закупили такі ж, як для котельні на вулиці Старицького. За кілька років експлуатації вони зарекомендували себе дуже добре. Під час проектування велика увага приділялась екології, тож на котельні встановили потужні циклони-утилізатори очищування димових газів. Сьогодні працівники підрядної організації встановили викидну трубу заввишки 26 метрів», – розповів директор КП «Володимиртепло» Сергій Коба.

У випадку відсутності електроенергії котельня зможе працювати повністю автономно завдяки генератору, який придбають за кошти місцевого бюджету. Завдяки цьому жителі навколишнього району та усі об’єкти, які там розташовані, будуть забезпечені мінімальним теплопостачанням.

Міський голова Ігор Пальонка зазначив, що перехід на альтернативні джерела енергії у теперішніх реаліях – стратегічне завдання як для державної, такі місцевої влади, тож після обладнання котельні на вулиці Академіка Глушкова твердопаливними котлами, на черзі і інші міські котельні. Також цього року з метою економії вивели з дії котельню на вулиці Драгоманова.

Сергій Коба запевнив, що до початку опалювального сезону котельня буде повністю готова до запуску в експлуатацію, адже усі роботи мають завершитися у десятиденний термін.

Очільник громади подякував керівнику та усьому колективу КП «Володимиртепло» за проведену належну роботу з підготовки до опалювального сезону. Протягом останніх півроку замінили більше кілометра мереж, провели необхідні ремонти і зараз усі 19 міських котелень готові до опалювального сезону. Окрім цього, «Володимиртепло» повністю забезпечене необхідною кількістю дров на цей опалювальний період.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: