21:46, 23 Березня 2023

У Володимирі засідала група з питань своєчасної сплати податків

22 березня під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Володимирської міської ради Ірини Лошенюк відбулось засідання робочої групи з питань своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів у Володимир-Волинській міській територіальній громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На розгляд робочої групи внесли питання податкової заборгованості станом на 1.03.2023 року, а також питання щодо заходів та шляхів розв’язання цієї проблеми.

На засідання запросили трьох керівників підприємств та вісьмох фізичних осіб-підприємців, які допустили податковий борг до місцевого бюджету. Під час бесіди з підприємцями з’ясували причини несплати платежів, а також встановили терміни погашення заборгованості.

Зазначимо, що ще на етапі підготовки матеріалів до засідання робочої групи платники податків сплатили 87,4 тис. грн боргу до бюджету міської територіальної громади.

За результатами засідання ухвалили рішення активізувати роботу робочої групи та визначили ще ряд завдань, спрямованих на зменшення податкового боргу.

«Принагідно закликаємо підприємців відповідально ставитись до сплати земельного податку, податку на нерухоме майно, єдиного податку та наявного податкового боргу, оскільки від цих коштів залежать доходи нашої громади, а відповідно її розвиток та можливість виконувати зобов’язання, покладені державою. Вчасно сплачені податки – це ваш внесок у перемогу!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: