13:33, 27 Грудня 2022

У Володимирі засідала евакуаційна комісія

У Володимирській міській раді відбулося засідання комісії з питань евакуації, в якій взяли участь її члени, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів та відділів міськвиконкому, представники районних управлінь ДСНС та національної поліції. 

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Під час роботи комісії, яку очолює заступник міського голови Андрій Гудим, оцінили ризики виникнення на території громади надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі збройною агресією російської федерації, відпрацювали основні етапи роботи евакуаційної комісії у разі виникнення надзвичайної ситуації: порядок оповіщення про евакуацію; порядок збору та відселення населення; склад евакуаційних органів і терміни приведення їх у готовність; маршрути евакуації; робота збірних та приймальних пунктів евакуації; заходи щодо організації, приймання, розміщення, захисту та життєзабезпечення евакуйованого населення.

Очільники та члени груп евакуаційної комісії детально ознайомилися зі своїми функціональними обов’язками. Під час наступного засідання відбудеться практичне відпрацювання алгоритму дій, а також запланували кількаденне навчання щодо надання домедичної допомоги. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: