18:23, 14 Квітня 2022

У Володимирі започаткували зустрічі-посиденьки для переселенців

З ініціативи Володимир-Волинського центру професійного розвитку педагогічних працівників та за підтримки гуманітарного управління виконкому міської ради започаткували зустрічі-посиденьки для тих, хто вимушено залишив рідні домівки.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

У програмі посиденьок – історія української мови,  майстер-класи з культури живого спілкування, експрес-уроки нового українського правопису, лайфхаки офіційного ділового спілкування, знайомство з історією міста та Волинського краю, національними традиціями, майстер-класи з писанкарства та приготування страв місцевої кухні.

12 квітня відбулась перша зустріч для тих, хто вимушено залишив рідні домівки, на тему «Рідне слово душу має». Захід відбувся на базі Володимир-Волинського професійного фахового коледжу. Тепла і дружня атмосфера спілкування про життєві цінності вплинула на зміну настрою присутніх та надихнула на подальші зустрічі.

Тож наступна зустріч відбудеться 19 квітня о 15-й годині у приміщенні центру позашкільної освіти (вул. Генерала Шухевича, 67). Чергові  посиденьки, на які запрошують вчителі образотворчого мистецтва, будуть присвячені до майстер-класу з писанкарства. Запрошують долучитися усіх охочих.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: