15:30, 05 Вересня 2022

У Володимирі замінили 300 метрів водогону, збудованого у 1950-их роках

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук разом із директором КП «Володимирводоканал» Сергієм Луцюком оглянули ділянку у дворах будинків, що на вулиці Роксолани. Саме тут нещодавно завершились ремонтні роботи із заміни 300 метрів водопровідної мережі, які були виконані силами комунального підприємства.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

«Ніхто навіть не знав як ці будинки під’єднані, адже водогін був збудований у 50-х роках минулого століття. Старі чавунні труби просто розсипались у руках і подекуди були як решето. Через це ремонтні роботи зайняли дещо більше часу, ніж ми спершу розраховували», – розповідає Сергій Луцюк, демонструючи заіржавілу діряву трубу, місце якій радше у музеї, ніж у міському водогоні.

«Такі роботи зазвичай виконують підрядні організації, адже водоканал здебільшого надає послуги лише по обслуговуванню водопровідних мереж. Тож заміна старих комунікацій на нові власними силами є хорошим початком», – зауважив Ярослав Матвійчук.

Триста метрів водопроводу у районі вулиць Роксолани-Шевченка-Данила Галицького замінили із використанням труб різного діаметру – від 50 до 110 міліметрів. Виконанням робіт займалася ремонтна бригада водозабору, яку очолює Микола Загайчук.

Тож відтепер у мешканців навколишніх будинків зникнуть проблеми із підтопленням підвалів та поривами, що дозволить також зменшити втрати води для підприємства. Роботи із заміни зношених та застарілих мереж у Володимирі будуть продовжуватись і надалі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: