20:49, 03 Січня 2023

У Володимирі закликали навести лад поблизу підприємств, установ та організацій

3 січня міський голова Ігор Пальонка провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, під час якої заслухали короткі звіти про пророблену роботу управлінь, відділів та комунальних установ упродовж останніх тижнів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Начальник відділу комунальної власності Лариса Процька повідомила, що уже відбувся аукціон, згідно з яким частину приміщення школи у селі Суходоли здаватимуть в оренду для розміщення в ній шкільної їдальні, буфету.

Начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька поінформувала присутніх, що управління працює над розписом місцевого бюджету на 2023 рік, а також готує зміни до бюджету щодо освітньої субвенції з обласного бюджету.

Продовжується робота по передачі діючих субсидійних справ на пенсійний фонд та консультації для одержувачів пільг та субсидій, а також ведеться робота з внутрішньо переміщеними особами – повідомила начальник управління соціальної політики Наталія Голюк. Очільниця також нагадала, що одинокі матері та члени малозабезпечених сімей повинні з 1 січня 2023 року повинні повторно подати документи для отримання соціальних виплат.

Керівник КП “Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги” Катерина Чубок повідомила, що продовжують проводити щеплення від коронавірусу. Станом на сьогодні в наявності є 900 доз вакцини PFIZER та 900 доз вакцини CORONAVAС.

Як повідомив медичний директор КП “Володимир-Волинське ТМО” Віталій Баюн, в лікарні перебувають 270 пацієнтів, троє з яких захворіли на COVID. Ведуться будівельні роботи по приймальному відділенні, а також продовжується ремонт у реанімаційному відділенні.

Заклади дошкільної освіти працюють у звичному режимі, школярі перебувають на канікулах до 16 січня, а також до старту сезону готовий басейн – поінформувала начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун.

Очільник муніципальної варти Віктор Лавренюк доповів, що працівники проводили роботу з виявлення незаконного продажу ялинок, порушень правил паркування та зі зверненнями громадян.

На завершення міський голова Ігор Пальонка закликав керівників установ навести лад на територіях, прилеглих до підприємств, установ та організацій. Місто має бути охайним та чистим, а надто в період свят. Наголосив очільник громади й на важливості початку робіт з кронування та зрізання дерев, оперативному реагуванні на звернення мешканців громади, упорядкуванні доріжки на Алеї Слави, що на міському цвинтарі, а також повідомив, що від завтра розпочне роботу плавальний басейн, а вже сьогодні у громаді відновлять вуличне освітлення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: