23:13, 09 Вересня 2022

У Володимирі за кошти місцевого бюджету встановили новий насос на каналізаційно-насосній станції

Понад 800 тисяч гривень виділили з місцевого бюджету на заміну старого зношеного насоса для перекачування стоків з міста на очисні споруди. Днями працівники КП «Володимирводоканал» встановили сучасний насос на головній каналізаційно-насосній станції, який оглянув міський голова Ігор Пальонка разом із керівником комунального підприємства Сергієм Луцюком.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

«Потреба у новому насосі на станції тривалий час була досить гострою, – зазначив директор КП «Володимирводоканал» Сергій Луцюк. Адже попереднє обладнання, яке слугувало ще з 1985 року, майже повністю відпрацювало свій ресурс. Через це у будь-який момент під час проливних дощів могла виникнути загроза підтоплення міста».

Разом з тим новий насос типу HYDRO-VACUUM, що має продуктивність 450 кубометрів на годину та потужність 45 кіловатів, значно економніший та продуктивніший. Встановлення насосного обладнання забезпечить можливість регулювати витрати електроенергії і тиску, що дозволить підвищити енергоефективність роботи  каналізаційно-насосної станції. Це особливо важливо, зважаючи на те, що енергоспоживання є найбільш затратною статтею у собівартості послуг водопостачання та водовідведення.

«Перед місцевою владою та комунальними підприємствами стоїть спільне завдання з економії енергоресурсів, адже це безпека не лише громади, а і держави загалом. Тож будемо і надалі підтримувати проекти спрямовані на економію енергоносіїв у комунальних закладах громади», – наголосив міський голова Ігор Пальонка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: