22:00, 14 Жовтня 2021

У Володимирі з військовослужбовцями та ветеранами обговорили проблемні питання

14 жовтня в приміщенні культурно-мистецького центру голова Володимир-Волинської територіальної громади зустрівся з військовослужбовцями та ветеранами.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міськради.

З нагоди Дня захисників та захисниць України, свята Покрови, Дня українського козацтва та Дня створення УПА міський голова Ігор Пальонка зініціював зустріч з військовослужбовцями, аби обговорити з ними актуальні теми та проблемні питання, що їх турбують.

На початку зустрічі голова громади привітав військових з важливими для усіх українців святами, які відзначаються в цей день, після чого перейшли до обговорення питань. Присутні на зустрічі військовослужбовці та ветерани підіймали теми виділення земельних ділянок, створення місць для активного відпочинку та занять спортом на території громади, належної організації пільгових перевезень.

Однією з актуальних проблем є отримання житла ветеранами. За словами військовослужбовця, що порушив це питання, черга не просувається досить довгий час, також є питання до порядку визначення черговості видачі квартир. Окрім цього, обговорили питання видачі земельних ділянок для учасників АТО. За словами міського голови, за пів року очікують на зрушення в цьому питанні, оскільки вносяться зміни в генеральний план села Новосілки, де буде передбачений масив для учасників АТО.

Болюче питання для захисників – реабілітація. Як зазначили присутні на заході дружини військових, держава не опікується даним питанням належним чином, тож висловили прохання розглянути можливість допомогти у вирішенні цього питання на рівні громади.

Озвучили проблему, пов’язану з організацією поїздок перевізниками. За словами присутніх на заході, є випадки, коли водії не хочуть брати пільговиків на міські та міжміські рейси. Також на автостанції, що розташована в місті, неохоче видають квитки за посвідченням учасника АТО/ООС.

Підіймали військові питання про можливість отримання нагороди від міста для їхніх побратимів, які цього заслуговують своєю відданою службою на благо країни.

Також ветерани та військовослужбовці активно обговорювали з міським головою необхідність розбудови міста, його оновлення та створення належних місць для відпочинку та розваг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: