15:59, 06 Жовтня 2023

У Володимирі визначили спортсменів та тренерів, які отримають одноразову грошову виплату

5 жовтня в управлінні з гуманітарних питань відбулось засідання експертної комісії щодо розгляду кандидатур на виплату грошових винагород спортсменам та тренерам Володимирської громади з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

За результатами засідання комісії з метою стимулювання успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях окремим спортсменам та тренерам нашої громади були призначені одноразові грошові винагороди у розмірі від 300 до восьми тисяч гривень на загальну суму понад 50 тисяч гривень.

Відтак такі грошові винагороди отримають: Ангеліна Мелех (бокс), Максим Карп’юк (легка атлетика – стрибки у довжину, восьмиборство), Євген Рижук (легка атлетика, десятиборство), Артем Щербина (легка атлетика, десятиборство), Артем Володько (шахи), Ален Зейналян (легка атлетика, восьмиборство), Уляна Петрук (легка атлетика, семиборство), Владислав Балакін (легка атлетика, стрибки у висоту), Глєб Іванчук (бокс), Давид Семко (бокс).

Також грошові винагороди отримають їхні тренери: Михайло Захарченко, Антоніна Єфіменко, Віталій Петрук, Олена Петрук, Віктор Смичук та Юлія Семко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: