16:56, 23 Березня 2023

У Володимирі визначили порядок здійснення часткової компенсації вартості генераторів

23 березня Володимирський міський голова Ігор Пальонка провів чергове засідання виконавчого комітету Володимирської міської ради, на розгляд якого винесли 35 питань порядку денного.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Першим заслухали в.о. відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Петра Шумеєва, який представив звіт про хід виконання «Програми економічного, соціального та культурного розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки» за підсумками 2022 року. Цією програмою визначили сім пріоритетних напрямків, серед яких: підвищення ефективності управління фінансовими та матеріальними ресурсами; розвиток економіки та інфраструктури; підвищення соціальних стандартів та якості життя; охорона навколишнього природного середовища та техногенна безпека; реалізація громадського бюджету; підтримка учасників АТО/ООС та військових частин.

Як зазначив керівник відділу економічного розвитку, у зв’язку із повномасштабним вторгненням ряд заходів даної програми з об’єктивних причин не вдалось реалізувати, утім все ж таки забезпечено стабільну життєдіяльність громади та її розвиток.

Під час засідання члени виконкому затвердили порядок часткового відшкодування (компенсації) вартості придбаних джерел резервного живлення в умовах воєнного стану. Нагадаємо, що відповідну програму ухвалили на сесії міської ради на початку березня. Відтак часткова компенсація надаватиметься тим підприємцям, які придбали джерела резервного живлення, а саме нові електрогенератори та інверторно-акумуляторні системи безперебійного живлення потужністю від 3,0 кВт, у тому числі за межами України, та надали документи, що підтверджують про їх придбання, датовані не раніше як 1 травня 2022 року.

Критеріями для надання часткової компенсації, розмір якої складає 50 % від вартості генератора, проте не може перевищувати двадцяти тисяч гривень, є: відповідність учасника визначенню суб’єкта мікро-, малого та середнього підприємництва відповідно до Господарського кодексу України; державна реєстрація та здійснення господарської діяльності безпосередньо на території Володимир-Волинської міської територіальної громади; учасник не визнаний банкрутом або стосовно нього не порушено справу про банкрутство, не перебуває в процесі припинення; наявність працевлаштованих осіб (працівників) на момент подачі заяви про часткову компенсацію в кількості не менше, як дві особи; відсутність заборгованості за бюджетними, податковими зобов’язаннями та із виплати заробітної плати; наявність електричних розеток в приміщені, де використовується джерело резервного живлення, для можливості відвідувачам зарядити гаджети.

Внесли на засіданні виконкому зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.05.2022 р. № 177 «Про проведення конкурсу на право встановлення відкритих літніх майданчиків та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного призначення сезонного характеру для здійснення підприємницької діяльності на території парку «Слов’янський» у м. Володимирі». Зміни передбачають початок роботи літніх майданчиків не з 14 червня, як це було торік, а вже з квітня-травня, як тільки повноцінній вуличній торгівлі сприятимуть погодні умови.

Окрім цього, члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету міської ради на другий квартал 2023 року, надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами у  Володимирі, ухвалили рішення щодо низки матеріальних допомог, затвердили висновки комісії про доцільність позбавлення батьківських прав, встановили режим роботи окремих закладів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: