15:59, 27 Травня 2022

У Володимирі висадили сотню лілій у парку «Слов’янський» задля перемоги

27 травня володимирчани разом із внутрішньо переміщеними особами, які проживають у громаді, а також комунальниками, висадили сотню лілій у парку «Слов’янський». Захід відбувся у межах  Всеукраїнської акції «100 лілій – у 100 громад задля Перемоги», до якої долучилась і  Володимир-Волинська громада, ставши однією із трьох на Волині, які пройшли відбір серед громад, що виявили бажання висадити такі ж алеї слави.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

Акцію ініціювала газета «Сільський вісник» у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки CIB Holland B. V. Основними критеріями відбору громад для отримання наборів були, насамперед, мотивація, наявність місць для висадки та кількість внутрішньо переміщених осіб у громадах.

«Це чудова акція, яка і нам, тимчасово переселеним, дозволяє відволіктись та бути корисним громаді, яка так тепло нас прийняла», – каже пані Ірина, яка прибула у Володимир з Лисичанська разом з мамою та сином. Пані Ірина бере активну участь у житті громади, зокрема навчаючи діток на різних майстер-класах та акціях.

Громади в тилу тримають свій фронт, підтримуючи Збройні сили. Тисячі машин гуманітарної допомоги, виготовлена власноруч їжа, одяг, взуття, усе, що потрібно воїнам, їде на фронт у гарячі точки. Бійці ЗСУ знають, що рідні їх підтримують та моляться за їх повернення. Черговий публічний акт підтримки, який додасть сил для перемоги – формування квіткових алей слави ЗСУ у громадах України. Лілію обрали невипадково, адже ця квітка символізує перемогу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: