18:53, 22 Червня 2022

У Володимирі вшанували жертв війни в Україні

У день скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні на площі Героїв та біля пам’ятника жертвам тоталітарних режимів на валах «Городище» відбулися поминальні заходи за участі керівників громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Згідно з указом Президента України від 17.11 2000 року установили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відзначати щорічно 22 червня. Цього скорботного дня схиляємо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна. І з прикрістю усвідомлюємо, що кращі сини України продовжують віддавати свої життя за волю, незалежність та свободу майбутніх поколінь.

Міський голова Ігор Пальонка  разом із керівниками РДА, райради  та громадськістю поклали квіти до дошки пам’яті загиблих учасників АТО на площі Героїв, низько вклонили голови перед мужністю тих, хто, захищаючи незалежність України, віддав найцінніше – своє життя.

Віддали шану загиблим і біля пам’ятного знаку на валах Городища, де у минулому столітті функціонувала місцева в’язниця НКВС, де були замордовані сотні жителів Володимира.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: