21:18, 05 Січня 2023

У Володимирі вручили відзнаку німецькому благодійнику

5 січня до Володимирської міської ради завітав голова асоціації «Партнерство з Україною» Карл-Ернст Мюллер, з яким провів зустріч міський голова Ігор Пальонка.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Від імені усієї громади та від себе особисто Ігор Пальонка висловив слова щирої вдячності Карлу-Ернсту Мюллеру за неоціненну підтримку у важкий для України час. Адже з часу повномасштабного вторгнення не минуло жодного місяця без візиту пана Мюллера до громади. Завдяки допомозі асоціації та небайдужих жителів Цвікау у Володимирі вдалося організувати благодійну їдальню, облаштували необхідною технікою гуртожитки для переселенців та реалізовано багато інших ініціатив.

Не менш значущою є благодійна діяльність Карла-Ернста Мюллера упродовж багатьох попередніх років. Саме за його ініціативи та клопотання десять років тому розпочалась партнерська співпраця між Володимиром та Цвікау.

За усі ці добрі справи німецькому меценату на останній сесії минулого року присвоїли відзнаку Володимирської міської ради «За заслуги перед містом», з чим його і привітав міський голова, зазначивши, що нагрудний знак, який наразі ще виготовляють, вручать під час наступного його візиту до Володимира.

Принагідно пан Мюллер запросив делегацію з Володимирської міської ради приїхати до Цвікау наприкінці січня, аби відвідати заходи з нагоди відзначення 10-ї річниці з дня початку партнерської співпраці обох міст.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: