17:54, 23 Грудня 2022

У Володимирі вручили подарунки дітям-сиротам та дітям загиблих захисників

23 грудня у культурно-мистецькому центрі Володимира міський голова Ігор Пальонка зустрівся з дітьми-сиротами, позбавленими батьківського спілкування та дітьми загиблих/померлих військовослужбовців, аби привітати їх з прийдешніми різдвяно-новорічними святами.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

В атмосфері радості та тепла  для сотні дітей, які потребують соціальної опіки організували святковий захід, під час якого 116 хлопчиків та дівчаток отримали грошові премії та подарунки.

“Ми щиро вдячні нашим Захисникам, які охороняють рубежі держави від ворога, за можливість зустрітись тут сьогодні. На жаль, 2022 рік приніс нам чимало випробувань. Нехай різдвяні свята принесуть  здійснення мрій, мир, спокій та злагоду. Щиро вітаю вас з прийдешнім Різдвом Христовим та Новим Роком. Нехай 2023  рік прийде до кожної оселі добрим і радісним та наповнить серця вірою у кращий завтрашній день. Ви – майбутнє нашої країни. Тож пам’ятайте свою історію, збирайтесь за святковим столом, колядуйте та щедруйте. Ми обов’язково збережемо та примножимо те українське, що сьогодні змушені відстоювати та захищати”, – зазначив у вітальному слові міський голова Ігор Пальонка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: