21:22, 15 Травня 2020

У Володимирі-Волинському згадували жертв тоталітарних режимів

Щорічно у третю неділю травня в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій. Тож сьогодні, 15 травня, напередодні цього дня, міський голова Петро Саганюк та секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський поклали квіти до пам’ятника жертвам тоталітарних режимів, що встановлений на валах Городища.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Саме на цьому місці у минулому столітті функціонувала місцева в’язниця, у якій в перші дні війни працівники НКВД розстріляли практично всіх в’язнів.

«Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, чиї життя забрали голодомори, розкуркулення, табори, тюрми, ГУЛАГи та заслання. А це сотні мільйонів понівечених доль, нездійснених мрій, планів і сподівань… Мільйони людей, які не народилися, а могли стати опорою, надією й світочем своєї української нації!

На жаль, ця важлива для українського народу дата у місті, у зв’язку з карантинними обмеженнями, минула без велелюдних заходів. Однак, кожен із нас у ці дні може у молитві згадати загиблих, адже пам’ять про жертв тоталітарних режимів непідвладна ні часу, ні обставинам»,  – повідомляють у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: