22:14, 16 Червня 2021

У Володимирі-Волинському завершили реорганізацію Центру надання адміністративних послуг

Нарадою з міським головою Ігорем Пальонкою та керуючою справами міськвиконкому Іриною Лошенюк 16 червня розпочався робочий день колективу працівників ЦНАПу. Нещодавно завершили реорганізацію цієї установи та призначили на посади керівників, які перемогли у конкурсному відборі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Під час зустрічі з колективом міський голова Ігор Пальонка наголосив на важливості роботи ЦНАПу, працівники якого щодня допомагають жителям громади у вирішенні різноманітних питань, що пов’язані з документами, довідками тощо. Відтак робота цієї установи має бути спрямована на толерантне ставлення до людей та якісне надання послуг, враховуючи побажання клієнтів.

Обговорили під час зустрічі з міськими керманичами у ЦНАПі можливість формування реєстру територіальної громади, який значно спростить отримання довідок для комунальних установ, а також запровадження анкетування громадян щодо перейменування міста.

Міський голова з керуючою справами виконкому оглянули приміщення ЦНАПу та ознайомились з потребами колективу, якому наразі бракує місця у робочих кабінетах. Тож коли на другому поверсі цієї будівлі звільняться кабінети колишнього УЖКГ, їх  передадуть ЦНАПу.   

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: