11:09, 15 Липня 2021

У Володимирі-Волинському визначили нового проектного менеджера проекту «Готський шлях: спільна історична реконструкція та віртуальна подорож в минуле»

13-го липня у залі засідань Володимир-Волинської міської ради в рамках реалізації проекту «Готський шлях: спільна історична реконструкція та віртуальна подорож в минуле» провели конкурс на заміщення посади проектного менеджера.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На посаду проектного менеджера претендували двоє осіб, які подали відповідні пакети документів: Анна Приступа та Олександр Стемковський.

Після ознайомлення з документами члени конкурсної комісії провели усні співбесіди з кандидатами. Під час спілкування дізнавались про наявний досвід роботи, відповідність зазначеним в оголошенні про конкурс вимог до кандидатів на посаду, бачення шляху реалізації проекту.

За результатами більшість комісії підтримала рішення рекомендувати міському голові призначити на посаду проектного менеджера для реалізації проекту «Готський шлях: спільна історична реконструкція та віртуальна подорож в минуле» Олександра Стемковського.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: