17:55, 06 Грудня 2021

У Володимирі-Волинському військовослужбовців привітали із Днем ЗСУ

6 грудня міський голова Ігор Пальонка узяв участь в урочистих шикуваннях, які відбулись на плацах військових частин 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого та 39-го зенітно-ракетного полку. Міський голова разом із керівниками району привітали військовослужбовців із Днем Збройних Сил України, яким цьогоріч виповнюється 30 років від дня створення.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«Ми пишаємось, що на території громади є два героїчних військових з’єднання – бригада імені князя Романа Великого та зенітно-ракетний полк. Для мене честь сьогодні вітати вас із 30-ю річницею утворення Збройних Сил України, адже ви – це ті мужні чоловіки та жінки, які стали на захист нашої незалежності та територіальної цілісності. Дякую вам за героїзм, мужність, відданість та патріотизм, які ви щодня проявляєте  при виконанні своїх обов’язків на військовій службі. Міцна і сильна армія – це, безперечно, запорука розбудови міцної держави та місцевого самоврядування», – зазначив Ігор Пальонка у вітальному слові.

За мужність, високий професіоналізм, вірність присязі, віддане служіння народу України та з нагоди свята – Дня Збройних Сил України подякою міського голови та грошовими преміями нагородили:

військовослужбовця військової частини А 1008 Романа Антонюка;

військовослужбовця  військової частини А 1008, члена громадської організації «Ветеранів, учасників та інвалідів АТО» В’ячеслава Балуду;

військовослужбовця військової частини А 2892 Василя Домашенка;

військовослужбовця військової частини А 1008 Ігоря Козака;

військовослужбовця військової частини А 1008 Олександра Левчука;

військовослужбовця військової частини А 2892 Юрія Нестеренка;

військовослужбовця військової частини А 1008 Валентину Олях;

військовослужбовця військової частини А 1008 Андрія Пирського;

військовослужбовця військової частини А 1008, члена громадської організації «Ветеранів, учасників та інвалідів АТО» Сергія Скорохода;

військовослужбовця військової частини А 2892 Івана Слинявука;

військовослужбовця військової частини А 1008, члена громадської організації «Ветеранів, учасників та інвалідів АТО» Степана Шостакевича.

Завітав цього дня міський голова і до об’єднаного районного військового комісаріату, де взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня Збройних Сил України та привітав його працівників із святом. Ігор Пальонка вручив подяки та грошові премії заступнику начальника з тероборони Віктору Зелінському, начальнику відділення рекрутингу та комплектування Валентину Корінєнку та головному спеціалісту відділення рекрутингу та комплектування Павлу Волкову.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: