15:30, 07 Грудня 2021

У Володимирі-Волинському відзначили найкращих працівників місцевого самоврядування

7-го грудня у залі засідань міської ради працівників місцевого самоврядування із професійним святом вітав міський голова Володимира-Волинської територіальної громади Ігор Пальонка.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

“Сьогодні особливий день для нашої професії, оскільки місцеве самоврядування ще відоме з часів Магдебурзького права, яку замінила Європейська хартія, а сьогодні ми працюємо згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» і виконуємо ті завдання, які на нас покладено. Дуже тішить, що є можливість зібрати великий, дружній колектив. Ми творимо історію та виконуємо функції, що спрямовані на розвиток нашої громади, села та забезпечення комфорту мешканців. На наших плечах лежить відповідальність за благоустрій громади, підвищення якості адміністративних послуг, реалізацію задумів та перспективних планів – тобто підвищення рівня життя всіх жителів громади “, – зазначив Ігор Пальонка у вітальному слові.

Міський голова побажав працівникам виконавчих органів Володимир-Волинської міської ради здоров’я, сімейного затишку, достатку, злагоди, миру та злагодженої праці на благо громади.

За високий професіоналізм, належне виконання службових обов’язків, активну діяльність на благо Володимир-Волинської міської територіальної громади та з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування Подякою голови Волинської обласної ради відзначили:

Ірину Томашук – начальника бюджетного відділу міськвиконкому;

Ларису Процьку – начальника відділу комунальної власності управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів.

За високий професіоналізм, належне виконання службових обов’язків, активну діяльність на благо Володимир-Волинської міської територіальної громади та з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування, Подяку міського голови вручили:

Раїсі Антонюк – начальнику відділу документального забезпечення та контролю виконавчого комітету міської ради;

Тетяні Ільницькій – начальнику відділу з питань праці виконавчого комітету міської ради;

Наталії Лазар – начальнику організаційно-виконавчого відділу виконавчого комітету міської ради;

Сергію Мамализі – заступнику начальника управління інфраструктури виконавчого комітету міської ради;

Аллі Троць – начальнику управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради;

Ларисі Фейдак – начальнику відділу бухгалтерського обліку і господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради;

Оксані Чернеті – головному спеціалісту відділу Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: