10:10, 19 Квітня 2021

У Володимирі-Волинському відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сiм’я»

17-го квітня в спортивному комплексі «Олімп» Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбулася фінальна частина обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Організаторами фестивалю є управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Привітали та побажали перемоги учасникам фестивалю директор Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Олександр Кулаков та начальник управління освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської міської ради Вячеслав Петрук.

У фінальній частині взяли участь 12 команд з різних куточків Волинської області. Учасники змагались за першість, беручи участь у естафетах: «Смугу перешкод», «Попади в ціль», «Флорбол», «Комбінована» і «Фрізбі».

За підсумками спортивних випробувань третє місце в обласному фестивалі посіла сім’я Руричів, які представляли Володимир.

Друге місце виборола сім’я Гловацьких також з Володимира.

Абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім’я Хомичів, які представляли Луцьк.

Переможці, призери змагань та учасники були нагороджені дипломами, грамотами, медалями, кубками, призами та спортивним інвентарем.

Фестиваль проводиться щорічно з метою:

формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом;

організації змістовного дозвілля та залучення сімей до рухової активності;

спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до рухової активності та здорового способу життя;

визначення переможців для участі у Всеукраїнському фестивалі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: