22:59, 24 Березня 2021

У Володимирі-Волинському відбудуться установчі збори з формування складу Молодіжної ради

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів з обрання членів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради повідомляє про проведення установчих зборів з формування складу Молодіжної ради.

Про це інформують на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради відбудуться 13 травня, початок зборів о 15:00.

Місце проведення – зал засідань Володимир-Волинської міської ради, за адресою: Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, 5.

Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Молодіжної ради та запропоновані інститутами громадянського суспільства, організаціями, установами та закладами. Кількісний склад молодіжної ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Молодіжної ради може входити до 35 громадян України віком від 14 до 35 років, які є:

– представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Володимир-Волинської громади (за згодою);

– представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою);

– жителями відповідної адміністративно-територіальної одиниці, які делегуються до складу молодіжної ради.

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі (або за зразком), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, організації, установи чи закладу.

До заяви додаються:

прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, організації, установи чи закладу рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства, організації, установи чи закладу із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, місця роботи/навчання, посади, контактної інформації тощо;

копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (актуальну на дату подання).

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2019-2020 років (необхідно лише для інститутів громадянського суспільства).

Документи приймаються ініціативною групою з 01 березня до 12 квітня включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 129 або у відсканованому вигляді на електронну пошту vol.vol.molodsport@gmail.com, з 9:00 до 17:00.

Відповідальна особа  – Диньковська Олена Леонідівна,  тел.: 0679200084, е-mail: vol.vol.molodsport@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: