18:23, 01 Жовтня 2021

У Володимирі-Волинському розпочинають ремонт вулиці Зимнівської

Один із найбільш масштабних проектів, які запланували у Володимир-Волинській громаді на цей рік, а саме довгоочікуваний ремонт вулиці Зимнівської, розпочинається уже сьогодні, 1 жовтня. На це з державної казни в інфраструктуру громади здійснять інвестицію у розмірі 41 мільйон гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

30 вересня міський голова Ігор Пальонка провів зустріч з представниками фірми-підрядника ТОВ «ВОЛИНЬДОРБУД», з якими обговорили технічні питання початку ремонтних робіт, визначились також із термінами виконання. Попередньо з підрядниками зустрічався і перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Приступають до роботи уже в пʼятницю, 1 жовтня, з фрезерування та підготовки основи. Окрім заміни асфальтного покриття на вулиці протяжністю 1,9 кілометра, також облаштують нові зупинки, заїзні кишені та бордюри, позрізають старі дерева. Відповідно до ПКД вулицю розширять. Передбачається, що цей обʼєкт буде перехідним, тобто завершать виконання ремонтних робіт у наступному році.

У звʼязку із початком ремонту дорожнього покриття водіїв автотранспорту просять за можливості оминати Зимнівську, а жителів цієї вулиці з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: