11:49, 15 Липня 2020

У Володимирі-Волинському просять відновити роботу дитсадків

14 липня у Володимир-Волинській міській раді звернулись до Волинської ОДА про отримання дозволу відновити роботу дитячих дошкільних закладів у місті або отримання повноважень міською комісією ТЕБ і НС надавати такий дозвіл.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Беручи до уваги покращення епідемічної ситуації у Володимирі-Волинському та неодноразові звернення мешканців, питання про можливе відновлення роботи садків підняли під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про стан готовності дошкільних установ до роботи доповів начальник управління освіти, молоді та спорту Вячеслав Петрук, який повідомив, що вже на сьогодні є більше 250 заяв від батьків, які мають намір віддати дітей у дошкільні навчальні заклади.

З його слів, захворюваності серед працівників ДНЗ не виявлено, а в самих садках створили всі умови для того, щоб діти могли безпечно проводити свій час у них.

В міській раді сподіваються, що звернення розглянуть 15 липня під час засідання Волинської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС.

Роботу садків з організацією належного дотримання протиепідемічних вимог просять відновити з 20 липня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: