09:12, 13 Жовтня 2021

У Володимирі-Волинському пропонують встановити 15 інсталяцій із логотипом міста

18 жовтня завершується голосування за проекти громадського бюджету (бюджету участі), яке розпочалось 17 вересня. До голосування допустили 10 проектів: 5 великих та малих.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Проект № 4 “Популяризація логотипу міста через встановлення святкових інсталяцій” (автор Ірина Загайчук, бюджет 181,5 тисячі гривень). Передбачили встановлення 15 світлодіодних кронштейнів на території частини вулиці Ковельської (від вул. Незалежності до центру), Устилузької (від центру до кафе «Маяк») та Луцької (від центру до вул. Гайдамацької). Метою проекту є популяризація логотипу та покращення естетичного вигляду міста, забезпечення його пізнаваності на теренах України.

Проголосувати за проект № 4 можна за посиланням.

Ознайомитись з проектами, які беруть участь у голосуванні та проголосувати можна на платформі «Громадський проект Володимир-Волинської міської територіальної громади»  одним з методів:

з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID: Ощадбанк, Приватбанк;

через E-mail реєстрацію (внесення самостійно даних до Кабінету користувача та активацію кабінету після надходження підтвердження на пошту, з обов’язковим внесенням сканкопії паспортних даних );

ЕЦП Приватбанку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: