15:25, 05 Лютого 2021

У Володимирі-Волинському пропонують реструктуризацію боргу за тепло

Карантин суттєво вплинув на фінансове становище мешканців Володимира-Волинського. Розуміючи цю проблему, комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» повідомляє про можливість вирішити питання з оплатою «комуналки» завдяки укладенню угоди про реструктуризацію боргу з підприємством.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Які документи необхідні для оформлення договору про реструктуризацію боргу?

– паспорт власника/співвласника/зареєстрованого за відповідною адресою;

– ідентифікаційний номер.

Куди звернутися за додатковими роз’ясненнями?

– У відділ збуту КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» за контактним телефонами: (мобільний) 063 041 37 82, (стаціонарний) 3-52-05.

Як укласти угоду про реструктуризацію боргу?

– Необхідно безпосередньо відвідати КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», що розташоване за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного,19 та повідомити працівникам відділу збуту про бажання укласти договір про реструктуризацію. Фахівці повідомлять процедуру та допоможуть укласти договір.

Варто зазначити, що у Володимирі-Волинському є споживачі, які «накопичують» борг протягом декількох років, розраховуючи на анулювання заборгованості або настання строку позовної давності. Втім, списання боргів з оплати за спожиті житлово-комунальні послуги чинним законодавством не передбачається.

“Комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» завжди йде назустріч споживачам послуг, пропонуючи можливість реструктурувати борг і сплатити його частинами. Найважливіше – не затягувати, і вчасно звернутися до «Володимир-Волинськтеплоенерго», щоб укласти угоду реструктуризації заборгованості”, — повідомляють на підприємстві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: