17:55, 12 Жовтня 2021

У Володимирі-Волинському пропонують облаштувати батутний парк

З 17 вересня у громаді розпочали голосування за проекти громадського бюджету (бюджету участі). Голосування триватиме по 18 жовтня включно.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Розпочинають знайомство з проекту № 1 «Батутний парк» (автор Роман Горошкевич, бюджет 700 тисяч гривень). Передбачають облаштування дитячого майданчику в зеленій зоні на вул. Луцькій, 174 шляхом встановлення 5 батутів. Проект має на меті організацію простору відпочинку для дітей, молоді та дорослих жителів міста, популяризацію здорового способу життя, а також сприяння у вихованні здорового молодого покоління.

Нагадаємо, що голосувати за проекти мають право громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та/або проживають на території Володимир-Волинської міської територіальної громади. Одна людина зможе підтримати одночасно 4 проекти – два великих і два малих.

Проголосувати за проект № 1 можна за посиланням.

Ознайомитись з проектами, які беруть участь у голосуванні та проголосувати можна на платформі «Громадський проект Володимир-Волинської міської територіальної громади»  одним з методів:

з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID: Ощадбанк, Приватбанк;

через E-mail реєстрацію (внесення самостійно даних до Кабінету користувача та активацію кабінету після надходження підтвердження на пошту, з обов’язковим внесенням сканкопії паспортних даних );

ЕЦП Приватбанку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: