10:05, 31 Березня 2020

У Володимирі-Волинському проаналізували, наскільки змінилися ціни на соціально значимі продукти

Найбільше в ціні стрибнула цибуля: у місті перевірили, де продають продукти за найнижчими та найвищими цінами.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

В рамках контролю за дотриманням карантинних заходів суб’єктами господарювання управлінням економічного розвитку та інвестицій Володимир-Волинської міської ради проводився черговий моніторинг цін на соціально значимі продукти харчування, у результаті якого визначено, де у місті продають продукти за найнижчими або і за найвищими цінами.

Як повідомила заступник міського голови Лариса Кулікова, у відповідності до попередньої звітної дати 24.03.2020 року ціни в основному залишились на тому ж рівні. Дешевше можна купити рис, кашу пшеничну, макаронні вироби, сир кисломолочний, сметану,  картоплю.

Помітний незначний ріст цін (в межах 3-4відсотки) на цукор, олію соняшникову, молоко, шинку свинну, моркву.

Найбільше в ціні стрибнула цибуля. Наприклад, якщо в супермаркеті «Наш Край» на вулиці Устилузькій, 63 її можна купити по 15,90, то в супермаркеті «Салют» на вулиці Д.Галицького, 12 вона продається по 26 гривень за кілограм.

Як з’ясувалося, ціни на одні і ті ж самі товари можуть суттєво відрізнятися в межах одного міста, чи навіть в одній торгівельній мережі. Приклад — вартість продуктів харчування у володимир-волинських супермаркетах.

Відповісти на питання, де певні види товарів дешевші, після цінового моніторингу можуть в управлінні економічного розвитку та інвестицій, а для обґрунтування подають наступну інформацію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: