14:01, 04 Грудня 2020

У Володимирі-Волинському організували заходи для людей з інвалідністю

Щороку на початку грудня у Міжнародний день осіб з інвалідністю уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на їхню підтримку, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство. У цей день і у Володимирі-Волинському провели низку запланованих заходів для підтримки містян з інвалідністю.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

3 грудня у відділенні соціального догляду для постійного проживання відбувся святковий обід для 14 осіб, які проживають у ньому. На святковий обід зі словами вдячності та підтримки завітали керуюча справами Ірина Лошенюк разом з в.о. начальника управління соціального захисту населення міськвиконкому Володимиром Коломиєм.

Вони подякували за самовіддану працю усім, хто займається опікою й вихованням одиноких пенсіонерів, осіб з обмеженими фізичними можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Ірина Лошенюк побажала дружньому колективу відділення та й управлінню не зупинятися на досягнутому і йти до нових здобутків, а самому закладу – процвітання й довгих років існування, адже його діяльність дійсно необхідна в наш час.

Також на зустрічі з’ясовували наболілі питання одинокопроживаючих пенсіонерів та можливі шляхи їх вирішення, обговорили питання реалізації благоустрою території відділення соціального догляду для постійного проживання.

Також в цей день Володимир Коломий спільно із соціальними працівниками відвідав пенсіонерів, в тому числі – осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Володимира-Волинського, та вручили їм продуктові набори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: