14:32, 09 Липня 2021

У Володимирі-Волинському обстежили пошкоджені внаслідок негоди житлові будинки

У зв’язку із буревієм, який пройшов 1 липня і завдав чимало збитків у громаді, при Володимир-Волинській міській раді створили комісію, яка, реагуючи на звернення громадян, обстежує житлові будинки, які постраждали від негоди та визначає обсяг матеріальних збитків.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Комісія, до складу якої увійшли керівники управління інфраструктури, управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів, комунальних підприємств, місцевого відділу УДСНС, соціального інспектора та старости сіл, обстежила 9 житлових приватних та багатоквартирних будинків у Володимирі-Волинському, селах Заріччя та Федорівка. В одному будинку не провели обстеження через відсутність заявника.

Зокрема, пошкоджені будинки обстежено на вулицях Лобачинській, Набережній та Стемковського у селі Заріччя, на Володимирській і Лесі Українки у селі Федорівка, а також на Степана Бандери, Луцькій та Калнишевського у Володимирі-Волинському.

Під час обстеження виявили пошкодження покрівель даху будинків та господарських споруд, металевої огорожі, руйнування фронтону. Комісія рекомендувала усім власникам житлових будинків і квартир звернутись із заявою в територіальний підрозділ ЦНАПу у селі Заріччя або ж у ЦНАП Володимира-Волинського за наданням одноразової грошової  допомоги з міського бюджету, додавши відповідні підтверджуючі документи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: