09:13, 30 Вересня 2021

У Володимирі-Волинському обрали голову Молодіжної ради

29-го вересня у залі виконавчого комітету міської ради відбулося засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради, на якому були присутні одинадцять членів ради та працівники відділу молодіжної політики та спорту.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На правах головуючого заступник міського голови Андрій Гудим поспілкувався з присутніми на актуальні для них теми та допоміг розпочати координаційну роботу.

Серед трьох запропонованих кандидатур головою Молодіжної ради обрали  Валерію Бормову, члена правління громадської організації «Зелений маяк», яка зокрема проводить військово-патріотичну та медичну підготовку серед молоді. Після палких обговорень заступником обрали Руслану Халимендик, члена громадської організації «Креатив Студіо». Секретарем обрано Наталію Лук’янчук, бухгалтера фонду підтримки підприємництва «Бізнес-центр».

Начальник управління молодіжної політики та спорту В’ячеслав Петрук запропонував під час наступного засідання, які повинні відбуватись не рідше, як раз у квартал, обговорити створення, рентабельність та загальну концепцію молодіжного центру.

Молодіжна рада утворена при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради є консультативно-дорадчим органом місцевого рівня, покликаним сприяти постійному вдосконаленню державної молодіжної політики на території громади, забезпечувати узгодженість дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та інститутів громадянського суспільства у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства і держави.

Молодіжна рада створена з метою залучення молоді до активної участі у громадському, культурному та соціальному житті громади, створенні здорового молодіжного середовища, підтримці молодіжних ініціатив та сприяння самореалізації молоді у Володимир-Волинській міській територіальній громаді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: