21:47, 13 Грудня 2021

У Володимирі-Волинському обговорили питання влаштування стели біля пам’ятника воїнам АТО/ООС

На початку грудня у Володимирі-Волинському відбувся конкурс на кращу пропозицію пам’ятника «Воїнам, які загинули від агресії Російської Федерації», в результаті якого конкурсна комісія визначила переможним проект львівського скульптора Любомира Кукіля. На усіх етапах проведення конкурсу комісія, у першу чергу, враховувала думку громадських організацій, які опікуються ветеранами АТО/ООС та родинами загиблих бійців. Саме з урахуванням бачення громадських організацій, визначили концепцію та зовнішній вигляд пам’ятника, а нині вносяться пропозиції щодо облаштування стели навколо пам’ятника.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Учора, 12 грудня, відбулося засідання спільних зборів ветеранської організації учасників АТО/ООС та ГО «Крила матері», одне з питань якого було присвячене вигляду майбутньої стели. Під час засідання розглянули два можливі варіанти: зі світлинами воїнів та без. У результаті, більшість проголосували за те, щоб розмістити на стелі світлини лише тих бійців, які загинули безпосередньо у бою. Однак це непросте питання, з яким згідні далеко не усі члени організацій та родин загиблих, іще додатково вивчатиметься та узгоджуватиметься на етапі проектування.

Після нового року відбудеться тендер на визначення підрядної організації, яка займатиметься проектуванням території навколо пам’ятника. Під час роботи проектної організації і ухвалять остаточне рішення, яке враховуватиме думку громадськості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: