22:15, 19 Жовтня 2021

У Володимирі-Волинському обговорили потреби дитсадків громади

19 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи з питань формування бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік, на якому розглянули попередні бюджетні запити закладів дошкільної освіти.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

В ході засідання розпорядники бюджетних коштів, а саме керівники дитячих садочків громади озвучували розрахунки до бюджетних запитів на наступний рік за окремими статтями видатків.

Члени бюджетної комісії розглянули розрахунки до яких включені обов’язкові щорічні статті видатків. Окрім цього, керівники установ озвучили бюджетні запити на наступний рік. Так, у садочках № 2 та № 8 потрібна заміна котлів для приготування їжі, у садочку № 3 просять продовжити договір оренди приміщення на 3 роки, а у садочках с. Суходоли та с. Заріччя закупити меблі для зберігання прибирального інвентаря та дезінфекційних засобів. Із запитами щодо створення ПКД, проведення тих чи інших ремонтних робіт в їхніх установах звернулись керівники майже усіх закладів дошкільної освіти.

Бурхливо обговорювали роботу та рентабельність індивідуальних теплових пунктів, які встановлені в ЗДО № 2 та ЗДО № 7.

Цього тижня робоча група з питань формування бюджету засідатиме щодня – розглядатимуть запити загальноосвітніх закладів, установ соціальної сфери та інших бюджетних закладів громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: