20:17, 22 Лютого 2021

У Володимирі-Волинському обговорили перспективи реконструкції очисних споруд

19 лютого начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства Сергій Луцюк, головний інженер Ярослав Ковалюк та начальник дільниці очисних споруд Вадим Ситник провели зустріч із представниками компанії ТОВ «ЗІКО» та проектною групою «СТОА».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Працюючи на перспективу та оцінюючи реальний стан каналізаційних очисних споруд, можна констатувати, що їх робота та технічні можливості набагато відстають від вимог часу. КОС введені в експлуатацію у 1978 році та здійснюють прийом господарсько-побутових стічних вод від населення, бюджетних установ, підприємств і організацій міста, виконують їх очищення. Термін експлуатації очисних споруд та напірних колекторів становить понад 40 років, вони потребують повної реконструкції.

Значна зношеність споруд механічної та біологічної очистки може призвести до забруднення навколишнього природного середовища. Передусім роботу потрібно спрямувати на обмеження скиду нормованих інгредієнтів у річку Лугу. Заміна зношеного обладнання, створення умов для його безперебійної роботи дасть можливість покращити якість очищеної стічної води за основними показниками, тим самим звести до мінімуму негативний вплив на екологічний стан річки.

Після ретельного обстеження стану очисних споруд спеціалісти компанії «ЗІКО» дійшли до спільного рішення щодо необхідності їх повної реконструкції.

Компанія «ЗІКО» має більше 25 років досвіду інженерних рішень для систем водопостачання та водовідведення і сьогодні її представники готові виконати весь комплекс робіт з реконструкції очисних споруд міста Володимира-Волинського.

Вартість робіт уточнять після виконання обмірів та розробки робочого проекту. Управління водопровідно-каналізаційного господарства планує залучити кошти через урядову польську програму, яка виділяє кредитні гроші на проекти в Україні. У рамках робіт з реконструкції очисних споруд водоканал додатково запропонував каналізування усього села Заріччя.

Під час зустрічі озвучили низку питань та пропозицій, які обговорюватимуться в подальшому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: