18:53, 29 листопада 2021

У Володимирі-Волинському муніципали винесли понад 200 повідомлень щодо порушення правил зупинки та стоянки

Інспектори з паркування муніципальної варти проводять щоденні рейди вулицями міста, під час яких контролюють, щоб водії автомобілів не паркувались у заборонених місцях.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Не зважаючи на наявність відведених місць для паркування, водії продовжують порушувати правила стоянки та паркування. Найбільше порушень у центральній частині міста, зокрема на вулиці Князя Василька, Коперника, Данила Галицького, що біля ринку. Помітна тенденція щодо водіїв, які вже сплатили штраф за паркування у невстановленому місці, знову ж таки залишати своє авто на тому самому місці, де й минулого разу.

За період з 1 по 16 листопада працівники відділення муніципальної варти винесли 24 повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1. ст. 122 КУпАП та 8 повідомлень за ч. З ст.122, загалом за вказаний період винесли 32 повідомлення.

Від початку роботи інспекторів з паркування, а саме з 29 травня винесли загалом 226 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки. Оплатили станом на 12 листопада 186 повідомлень на суму 58,6 тисячі гривень.

За порушення правил паркування в парковій зоні, а саме парку Гагаріна виявили та винесли три повідомлення. Щоденно інспектори відділення проводять контроль про недопущення паркування в парку Гагаріна та щоденно ведуть фотозвіт з фіксованою датою та годиною на момент здійснення фото. У разі виявлення порушення правил зупинки стоянки у парковій зоні на власника автотранспортного засобу винесуть повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: