18:24, 11 листопада 2021

У Володимирі-Волинському КП «Полігон» отримало нову техніку з піскорозкидальним обладнанням

Автопарк комунального підприємства «Полігон» поповнився новою технікою – машиною дорожньою комбінованою АТМДК-8/06 (з поворотним відвалом та піскорозкидальним обладнанням) на базі самоскида МАЗ-5550 СЗ. Автомобіль вартістю 2,247 мільйона гривень (з ПДВ) придбали за гроші місцевого бюджету

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

10 листопада міський голова Ігор Пальонка побував на комунальному підприємстві «Полігон», аби урочисто вручити ключі від нової машини водію, який її обслуговуватиме.

«Це вже третє у цьому році оновлення техніки для комунальних підприємств громади, адже для «Полігону» за кошти місцевого бюджету було придбано навантажувач, для «Теплоенерго» – екскаватор і зараз чергове поповнення у вигляді нового МАЗу допоможе працівникам підприємства працювати на дорогах у зимовий період. Робимо ставку на комунальні підприємства громади, адже вважаю, що мати свою техніку значно краще, ніж орендувати її у приватних організаціях», – зазначив міський голова.

Директор КП «Полігон» Володимир Собіпан подякував міському голові та депутатському корпусу за сприяння у придбанні техніки, адже нове авто допоможе комунальникам оперативно розчищати вулиці міста від снігових заметів та посипати дороги піщано-сольовою сумішшю в осінньо-зимовий період, а в інші пори року – вивозити тверді побутові відходи з території громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: