18:10, 03 Серпня 2021

У Володимирі-Волинському готуються до початку капремонту вулиці Павлова

У понеділок, 9 серпня працівники підрядної організації приступлять до виконання капітального ремонту вулиці Павлова, оскільки уже отримали відповідні дозвільні документи. Ці та інші робочі питання обговорив під час наради перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук з представниками переможця торгів – ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» та керівниками комунальних підприємств міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Як зазначив Ярослав Матвійчук, вулиця Павлова, протяжність якої 456 метрів – це досить складний об’єкт, адже окрім заміни асфальтобетонного покриття та облаштування тротуарів, необхідно провести заміну мереж водопостачання та вуличного освітлення. Окрім цього, на вулиці встановлять дві зупинки громадського транспорту.

Під час наради визначились із датою початку ремонтних робіт. Отож розпочнеться капітальний ремонт уже з наступного понеділка. У зв’язку з цим вулицю буде повністю перекрито. Схему доїзду до Володимир-Волинського ТМО та пологового відділення організують таким чином: доїзд до головного корпусу ТМО буде здійснюватись зі сторони моргу по вулиці Гоголя, а також по вулиці Северина Наливайка через територію станції переливання крові.

На ремонт вулиці Павлова уклали договір із ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» на суму 10,621 мільйона гривень. Нагадаємо, що капітальний ремонт вулиці буде здійснюватись на умовах співфінансування із міського та державного бюджетів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: