09:41, 19 Серпня 2021

У Володимирі-Волинському дітей навчали екскурсознавства

Хто такий гід-екскурсовод? Як складати туристичні маршрути та наповнювати їх якісною інформацією? Як планувати та організовувати екскурсії? Ці та багато інших цікавих запитань  розглянули на черговому занятті у “Школі маленького гіда”, яка триває в рамках проекту “Благодійна екскурсія-квест “Маленькими кроками до великої мети”.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Урок із основ екскурсознавства для майбутніх маленьких гідів провела директорка Туристично-інформаційного центру Володимир-Волинської міської ради Ірина Ковальчук, яка розповіла дітям про усі етапи підготовки екскурсії, детально описавши кожен із них.

По завершенню заняття діти отримали домашнє завдання: підготувати розповідь про одну з визначних пам’яток нашого міста, яку вони обрали методом жеребкування.

І вже наступного заняття учні “Школи” вирушать у місто, аби ближче познайомитись з його історією та таємницями.

Нагадаємо, що даний проект реалізується Туристично-інформаційним центром  разом із ГО “Пульс міста” за фінансової підтримки Zagoriy Foundation і має на меті об’єднати небайдужих дітей, які через благодійну справу – збір коштів на лікування маленької володимирчанки Мілани Грушевської, популяризуватимуть серед ровесників історію рідного міста, а також важливість милосердя та культуру благодійності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: