18:24, 01 Червня 2021

У Володимирі-Волинському демонтують старі зупинки громадського транспорту

До  кінця цього тижня працівники комунального підприємства «Полігон» планують демонтувати сім зупинок, які розташовані на вулиці Устилузькій (від танка до Федорівського кладовища).

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

З понеділка планують продовжити ремонтні роботи на відрізку дороги між Устилугом та Володимиром-Волинським. Згодом замість демонтованих старих зупинок постануть нові сучасні, які встановлюватиме польська фірма, котра наразі займається ремонтом дорожнього покриття.

У проведенні демонтажних робіт задіяні дві одиниці техніки та п’ятеро працівників КП «Полігон». Нагадаємо, на відрізку дороги Н-22 між Володимиром та Устилугом активно ведуться ремонтні роботи. Нещодавно відновили роботу з облаштування узбіч та зупинок для громадського транспорту. Верхній шар асфальту почали вкладати з боку міста Устилуг.

Ремонтні роботи виконує фірма «DROG-BUD» з Польщі. Як повідомляв раніше Укравтодор, виконання ремонтних робіт на ділянці здійснюється за контрактами на загальну суму 7,0356 мільйона євро, укладеними в рамках реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: