13:33, 25 листопада 2021

У Володимирі-Волинському аналізували роботу міськрайонного відділу «Центр пробації»

Міський голова Ігор Пальонка провів робочу зустріч з представниками Державної установи «Центр пробації» – начальником Волинської обласної філії Юрієм Периком та начальником Володимир-Волинського міськрайонного відділу Тетяною Скіць. Під час зустрічі обговорили низку питань щодо діяльності державної установи у Володимир-Волинській громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На попередній зустрічі представники «Центру пробації» звернулися до міського голови з проханням посприяти у виділенні нового приміщення, адже те, в якому досі перебував міськрайонний відділ, не зовсім підходило для їхньої діяльності. Тож ухвалили рішення переселити установу в адмінбудівлю колишньої Зарічанської сільради.

Наразі фахівці «Центру пробації» уже працюють за новою адресою, проте приміщення, в якому вони зараз перебувають, потребує ремонту. Кошти на це планують залучити як з місцевого бюджету, так і з грантових програм.

Обговорили також питання організації суспільно корисних робіт, що є одним із видів адміністративних стягнень, які, до прикладу, застосовуються до осіб, що ухиляються від сплати аліментів. Такі роботи можуть проводитись на базі комунальних підприємств. Раніше з цим були деякі проблеми, проте цього року питання нарешті зрушило з мертвої точки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: