22:34, 30 Серпня 2021

У Володимирі-Волинському аналізували проблему неякісно відремонтованого спортмайданчика

30 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів на якому було розглянуте питання виправлення робіт на спортивному майданчику ЗОШ № 2. У засіданні взяли участь: замовник робіт, технічний нагляд, підрядна організація, яка виконувала роботи, та представники профільних управлінь міськвиконкому.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Під час засідання обговорили ситуацію, що склалась та шляхи її вирішення. Підрядник зазначив, що для нього важлива репутація, тому готовий переробити неякісне покриття, яке, власне уже демонтоване. Депутати порушували питання якості бетонної основи, тому начальник управління інфраструктури Ігор Возний отримав доручення проконтролювати коригування ПКД.

Замовник, підрядник і технічний нагляд пояснили, що був складений відповідний акт, узгоджений з проектантами, в який внесли зміни у тип основи. Відтак асфальт замінили на бетон у зв’язку із рядом технічних питань: на цю територію було важко завезти асфальтоукладач, також рельєф території  не дозволяє провести там  якісне укладання асфальту.

Бюджетна комісія рекомендувала завершити виконання робіт після проведення відповідних експертиз. Також рекомендували замовнику робіт провести перевірку якості бетонного покриття, який є основою спортивного майданчика.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: