16:57, 21 Липня 2021

У Володимирі-Волинському аналізували освоєння бюджетних коштів

20 липня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук провів робочу нараду з головними розпорядниками коштів міського бюджету – керівниками комунальних закладів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Під час наради обговорили питання освоєння коштів у основних галузях життєзабезпечення міста, згідно із затвердженим переліком капітальних видатків, які проводяться у 2021 році. Зокрема, проаналізували чому на рахунках деяких організацій, здебільшого закладів освіти, лишаються невикористані кошти. Відтак розпорядники коштів звітували про роботи, які нині проводяться в їхніх установах або ж про ті, що заплановані на найближчий час.

З проханням надати дозвіл керівникам закладів освіти та спорту використовувати зекономлені кошти на власний розсуд, звернувся начальник управління освіти, молоді та спорту Вячеслав Петрук. Це прохання підтримали, проте за умови, що спрямування зекономлених коштів на ті чи інші цілі, повинне бути попередньо погоджене міським головою та заступниками.

Під час розгляду питань, що стосуються медичних установ, Ярослав Матвійчук повідомив, що зараз абсолютно в усіх є можливість вакцинуватись від коронавірусу вакциною Pfizer. Наразі у громаді отримали щеплення 3319 осіб,  з яких 1763 уже вакцинувались другою дозою. Директорка КП «Володимир-Волинський ЦПМД» Катерина Чубок додала, що керівники організацій можуть подавати списки своїх працівників, котрі мають бажання вакцинуватись і якщо їх кількість перевищуватиме 30 осіб, то медична бригада може провести щеплення просто на місці роботи. Наразі лікарня очікує на поставку нової вакцини Modena.

Обговорили на нараді і інші робочі моменти, що стосуються реалізації проектів-переможців бюджету участі, ремонту стадіону, дорожнього покриття та інших об’єктів. Ярослав Матвійчук також звернув увагу керівників освітніх закладів на підготовку до нового опалювального сезону, а також звернувся з проханням навести на лад на своїх територіях до Дня міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: