22:16, 27 Квітня 2022

У Володимирі влаштували Великоднє свято для тих, хто залишився без дому

Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами. Так стало хорошою традицією для центру професійного розвитку педагогічних працівників проводити щотижневі тематичні посиденьки для вимушено переселених осіб, які мешкають у Володимир-Волинській територіальній громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

26 квітня зустріч з цією категорією мешканців нашої громади відбулася на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей». Вона була присвячена «яєчному спорту», «одіянню», «перегонам на возах», або історії походження Великодня, давнім та сучасним традиціям святкування на Волині найвеличнішого християнського свята.

Директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-ліцей» Анатолій Матвійчук познайомив гостей із закладом освіти та своїм педагогічним колективом, консультантка центру Оксана Стасюк підготувала цікаву інформацію про те, як святкували Великдень на території Волині 100 років тому, класні керівники, педагог-організатор школи на чолі із заступниками директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-ліцей» Оксаною Кротач та Лесею Шахраюк продемонстрували присутнім шкільні традиції відзначення світлого Христового Воскресіння та пригостили смачними пасхальними смаколиками. Наталія Руденко, вчитель предметів історичної освітньої галузі, провела екскурсію в народознавчій шкільній світлиці, де зберігаються експонати понад сторічної давності.

Звичаї, традиції, обряди – це ті неписані закони, ті найміцніші елементи, що об’єднують окремих людей в один народ, в одну націю!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: