10:39, 07 Березня 2023

У Володимирі відзначив річницю інклюзивно-ресурсний центр «Жовта парасоля»

6 березня інклюзивно-ресурсному центру «Жовта парасоля» у Володимирі виповнився перший невеликий ювілей – п’ять років із для створення. З цієї нагоди колектив закладу організував для своїх вихованців та їхніх батьків справжнє свято.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської громади.

Привітали зі святом педагогічний та батьківський колективи міський голова Ігор Пальонка, начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун, начальник відділу освіти Наталія Митошоп та начальник відділу молоді і спорту Вячеслав Петрук, які вручили подарунки керівнику закладу Олені Токарєвій.

Нині на обліку інклюзивно-ресурсного центру Володимирської міської ради, який був створений спершу як реабілітаційний центр, перебуває 528 дітей з інвалідністю з усього Володимирського району. Упродовж 2022 року комплексну оцінку в центрі “Жовта парасоля” провели для 155 діток, які мають особливі освітні потреби. Усього за час діяльності ІРЦ таку оцінку провели для 722 діток.

Працює з дітьми професійний колектив з 14 працівників, серед яких – реабілітологи, логопеди, вчитель-дефектолог та практичні психологи. Одним з основних завдань центру є проведення комплексної оцінки для визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей дитини.

Сьогодні завдяки роботі інклюзивно-ресурсного центру є беззаперечні результати роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, які навчаються та розвиваються в соціумі та не відчувають себе закритими від світу.

“Ми б дуже хотіли, аби наш центр закрили у зв’язку із відсутністю потреби, щоб ми перепрофілювались у центр розвитку для обдарованих дітей, проте поки маємо такі життєві реалії, то працюємо щодня над виконанням своїх завдань”, – зазначила директорка ІРЦ Олена Токарєва.

Під час свята з нагоди з 5-го дня народження ІРЦ звучали слова вдячності всім, хто докладає зусиль, аби діти з інвалідністю могли жити й розвиватися, як і їхні ровесники. Справжнім подарунком для гостей і винуватців події став невеликий концерт від ансамблю Володимирської музичної школи “Секвенція”, який виступив під керівництвом Ольги Редько. Продовжилися святкові заходи майстер-класами та ляльковою виставою для дітей, а також психологічним тренінгом для батьків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: