23:00, 18 листопада 2023

У Володимирі відкрили молодіжний центр

17 листопада, у День студента та Всесвітній день громадських організацій у Володимирі відбулося офіційне відкриття молодіжного центру – простору для підтримки ініціатив активної молоді та її розвитку.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

На урочистий захід з нагоди відкриття нової установи завітав міський голова Ігор Пальонка, начальниця відділу молодіжної політики Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОДА Анна Герасимюк, директорка Волинського обласного молодіжного центру Яна Романюк, начальник відділу молодіжної політики та спорту Володимирського міськвиконкому Вячеслав Петрук, а також члени молодіжної ради Володимира, активні студенти та молодь із Луцька, Підгайців, Нововолинська та Рожища.

Молодіжний центр Володимира розмістився у частині приміщення центру культурних послуг, по сусідству із туристично-інформаційним центром. Ремонт, який тривав упродовж п’яти місяців, виконали завдяки фінансуванню із бюджету громади.

Про те, що таке молодіжний центр, яка його головна ідея та мета розповіли ведучі урочистого заходу – директорка філії комунального закладу “Центр культурних послуг” “Молодіжний центр” Маргарита Приймачук та фахівчиня по роботі із молоддю Марія-Вікторія Смолярчук.

Запит про створення подібного простору у місті подали юні володимирчани, котрі пройшли спеціальне опитування, за результатами якого 64 % висловилися за відкриття у Володимирі молодіжного центру. Головна місія такої установи – об’єднувати, розвивати та підсилювати молодь Володимир-Волинської міської територіальної громади шляхом неформальної освіти, змістовного дозвілля та підтримки молодіжних ініціатив.

Відтак іще до офіційного відкриття молодіжного центру у його стінах уже провели низку цікавих заходів – зокрема, презентацію книги місцевої письменниці Віталіни Макарик, квест для вчителів історії, Хелловін, арт-терапію, тренінги та кілька засідань молодіжної ради. Як зазначила Маргарита Приймачук, простір молодіжного центру відкритий для будь-яких гарних ініціатив молоді. Для цього тут готові надати робочий простір, здійснити технічне забезпечення, а також допомогти у написанні та реалізації проектів для залучення грантових коштів.

“Завдяки спільним зусиллям місцевої влади та активних молодих людей у нашому місті вдалось створити цей чудовий простір. Вірю, що тут народжуватимуться нові креативні ідеї, зростатиме та розвиватиметься молодь, якій в майбутньому творити та розбудовувати нашу державу й нашу громаду”, – зазначив Володимирський міський голова Ігор Пальонка у вітальному слові.

Принагідно Ігор Пальонка привітав молодих людей, які нині здобувають освіту, із Днем студента та вручив подяки міського голови за високі успіхи в навчанні, активну участь у студентському самоврядуванні та суспільному житті громади студентам Володимир-Волинського фахового коледжу Каріні Гуль, Миколі Гусаку, Іллі Ковальчуку, студентам Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради Тетяні Леоновій, Іллі Поліщуку, Назарію Романчуку та здобувачам освіти Володимир-Волинського центру професійної освіти Владиславу Никончуку, Дарині Сахарук та Олені Радчук.

Із вітальним словом на заході також виступила директорка обласного молодіжного центру Яна Романюк та очільниця відділу молодіжної політики ОДА Анна Герасимюк, яка вручила грамоти Волинської обласної державної адміністрації голові молодіжної ради Володимирської міської ради Євгену Кузіну та фахівчині по роботі із молоддю Марії-Вікторії Смолярчук.

Начальник відділу молодіжної політики та спорту Вячеслав Петрук, вітаючи молодь із відкриттям простору, повідомив, що на цьому створення нових можливостей для реалізації потенціалу молоді у громаді не припиняється, адже наступного року планується облаштування літньої резиденції молодіжного центру  у парку “Слов’янському”.

На завершення заходу усі гості, які завітали на відкриття центру, мали можливість написати свої побажання новоствореній установі та висловити своє бачення її подальшого розвитку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: